2017-2018

Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių piešinių ir plakatų parodos-konkurso „Saugokime gamtą!“ laureatė 2b klasės mokinė Morta Kilpytė ( mokytoja Jolanta Grigaitienė)

Tarptautinio kompiuterinio atviruko ir filmuko konkurse ,,Tau, Mamyte“ nugalėtoja 1a klasės mokinė Beatričė Žilionytė ( mokytoja Odeta Rudžionienė)

Kauno miesto 5-8 klasių matematikos olimpiados II vietos laimėtoja 6c klasės mokinė Elzė Nacevičiūtė ( mokytoja Jolita Dominienė )

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių informacinių technologijų kompiuterinio redagavimo konkurso „Simbolis“  VII vietos laimėtoja 7a klasės mokinė Ilma Dumčaitytė ( mokytoja Sondra Gustaitienė )

Kauno miesto  7 – 8 klasių mokinių biologijos olimpiados, skirtos prof. Eugenijai Šimkūnaitei atminti I vietos laimėtoja 7b klasės mokinė Kamilė Kaluinaitė ( mokytojas Eugenijus Skirgaila)

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados V vietos laimėtojas 5a klasės mokinys Jokūbas Šumskas (mokytoja Dovilė Bakienė)

Kauno miesto ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių bendrų kūrybinių darbų parodos „Kūryba iš mano rankų“ nugalėtojas 2c klasės mokinys Redas Kvasauskas (mokytoja Rasa Burbienė)

Kauno miesto matematikos kūrybinių darbų konkurso „Šimtmečio matematika“ III vietos laimėtojos 6c klasės mokinės Goda Škėmaitė ir Miglė Cirulytė ( mokytoja Jolita Dominienė) ir padėkomis padovanotos 8b klasės mokinė Luka Tukanaitė ir 8c klasės mokinė Giedra Čeponytė ( mokytoja Jolanta Samsonienė)

Kauno miesto 5 – 8 klasių lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados VI vietos laimėtoja 8a klasės mokinė Rugilė Pečiulytė (mokytoja Nomeda Alijauskienė) ir  VIII vietos laimėtoja 6c klasės mokinė Elzė Nacevičiūtė (mokytoja Daiva Martyncevienė)

Tarptautinio vaikų piešinių ir vaizdingų posakių konkurso „Jie – mūsų draugai…“, skirto Lietuvos valstybės 100 – mečiui bei gamtininko Tado Ivanausko ir rašytojo Prano Mašioto atminimui padėkos raštu apdovanota 3c klasės mokinė Austėja Vikonytė (mokytoja Loreta Kutkienė)

XVIII respublikinės LOGO olimpiados I vietos žaidimo kūrimo rungtyje laimėtoja  6c klasės mokinė Kotryna Masiukaitė ( mokytojas Artūras Šakalys)

Kauno miesto 5 – 6 klasių gamtos olimpiados, skirtos prof. Ričardui Kazlauskui atminti  II vietos laimėtoja 6b klasės mokinė Saulė Kokaitė ir IV vietos laimėtoja 6b klasės mokinė Kamilė Smilgiūtė, bei V vietos laimėtojos 5a klasės mokinė Simona Nesteckytė ir ( mokytojas Eugenijus Skirgaila)

Respublikinio kūrybos konkurso „100 žodžių Lietuvai“, laureatas 5 b klasės mokinys Julius Petravičius ( mokytoja  Daiva Martyncevienė )

Kauno miesto IV klasių mokinių viktorinos ,,Pažink Lietuvą“, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo 100 – mečiui paminėti III vietos laimėtojų komanda  4 a klasės mokinys  Martynas Kondrotas, 4 b klasės mokinys Steponas Garnys,  4 c klasės mokiniai Gerda Škėmaitė ir Pijus Balutis ( mokytojos Virginija Januškienė, Myreta Maciulevičienė, Audronė Alechnavičienė)

Kauno regiono ,,Chorų karų“ III vietos laimėtojas 8b klasės choras (mokytojas Dainius Druskis)

Kauno miesto mokinių Vokiškos dainos konkurso I vietos laimėtojas 6b klasės mokinys Mantas Gontis (mokytojas Dainius Druskis)

Kauno miesto 3 klasių mokinių istorijos žinių konkurso „Mes – Lietuvos ateitis“, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti I vietos laimėtojų komanda  3 a klasės mokinė Guoda Urbonavičiūtė, 3 b – Elena Segalovičiūtė,  3c – Luknė Gudaitė ( mokytojos Eglė Brazaitienė, Jolanta Skirbantienė, Loreta Kutkienė)

Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių pagamintų lesyklų parodos – konkurso nugalėtoja 7a klasės mokinė Rugilė Šapokaitė ( mokytojas Eugenijus Skirgaila)

Kauno miesto mokinių literatūrinių kūrinių konkurso „Savoji svajonių ir siekimų žemė“  laureatė 3c klasės mokinė Elena Sadauskaitė ( mokytoja Loreta Kutkienė)

Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų proto mūšio – viktorinos 7-8 klasių mokiniams „Lietuvos piliakalniai –  garbingos praeities liudininkai“ II vietos laimėtoja progimnazijos komanda – 8a klasės mokinės  Viltė Bielinskaitė, Ugnė Tiškevičiūtė, Rugilė Pečiulytė ( mokytojas Nerijus Navickas )

Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų parodos- konkurso ,,Slidus kelias“ laimėtoja 2b klasės mokinė Kamilė Mikulevičiūtė ( mokytoja Jolanta Grigaitienė)

Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių kūrybinių darbų parodos- konkurso ,,Žemė –  mano namai“ lauretės 2b klasės mokinės Ugnė Budrytė ir Morta Kilpytė ( mokytoja Jolanta Grigaitienė )

Kauno miesto ir rajono moksleivių 12-ojo dainų konkurso, skirto Lietuvos kariuomenės dienai paminėti I vietos laimėtojas 6b klasės mokinys Mantas Gontis (mokytojas Dainius Druskis)

Kauno miesto ture muzikos olimpiados I vietos laimėtoja 7c klasės mokinė Martyna Puskunigytė (mokytoja Giedrė Druskienė)

Respublikinio festivalio „Piliakalnių Lietuva 2017“ I vietos laimėtojos 6c klasės mokinės Elzė Nacevičiūtė, Miglė Cirulytė ir Goda Škėmaitė  ( mokytoja Daiva Martyncevienė )

Respublikinio festivalio „Piliakalnių Lietuva 2017“ piiešinių konkurso „Baltai“ diplomantas 6c klasės mokinys Gabrielius Petkus ( mokytoja Daiva Martyncevienė )