Istorija

Kauno Senamiesčio progimnazija įsikūrusi eilėmis apipintame Kauno Senamiestyje, kuris džiugina kauniečių ir miesto svečių akis miestą puošiančiais įvairiais kultūros paminklais. Mokykla įsikūrusi senoviniame žydų bendruomenės pastate, kai 1938 metais buvo formuojamas Senamiesčio architektūrinis veidas. Tačiau tikroji mokyklos istorija prasideda 1994 metų rugpjūčio 1 dieną. Tuomet duris atvėrė atsinaujinusi, šviesi ir jauki Kauno Senamiesčio pradinė mokykla, kurioje naujuosius mokslo metus pasitiko 400 pradinių klasių mokinių ir mokytojai, vadovaujami direktorės Nijolės Vitkauskienės. Per mokyklos gyvavimo laikotarpį keletą kartų keitėsi pavadinimas, tačiau šios įstaigos kūrybiška aplinka, aukšta kultūra ir ugdymo kokybė visuomet traukė mokinius ir jų tėvelius. Nuo 2011 metų ši mokykla tapo Kauno Senamiesčio progimnazija, kurios bendruomenė kiekvienais metais pasitinka visus – esančius ir būsimus mokinius – ir stengiasi, kad jiems čia būtų jauku ir gera. Progimnazijoje mokosi daugiau kaip 600 1 – 8 klasių mokinių, o jais nuoširdžiai domisi, rūpinasi ir šiltai bendrauja net 68 pedagogai. Progimnazijai nuo 2017 metų vadovauja Gita Levickienė.