Istorija

1938 metais atidaryta nauja Kauno miesto lėšomis statyta mokykla. Po antrojo pasaulinio karo šiame pastate  buvo atidaryta  11-oji vidurinė mokykla, skirta rusakalbiams vaikams. Sumažėjus rusakalbių mokinių skaičiui 1994 m. rugpjūčio 1 d. įkurta Kauno Senamiesčio pradinė mokykla. Per vieną mėnesį apleistas ir niūrus pastatas buvo suremontuotas ir paruoštas darbui. Pirmaisiais metais duris atvėrė 14 klasių, kuriose mokėsi beveik 400 mokinių. 2008 metais mokykla tapo pagrindine ir joje pradėjo mokytis penktų klasių mokiniai. Nuo 2011 metų rugsėjo 1 dienos  esame progimnazija. Mūsų 1-5 klasių mokiniai mokosi progimnazijos pastate, o 6-8 klasių mokiniai „Aušros“ gimnazijos patalpose. 1994 -2016 metais mokyklai  vadovavo direktorė Nijolė Vitkauskienė, o nuo 2017 iki 2020 metų direktorė   Gita Levickienė. Šiuo metu progimnazijai vadovauja direktorė Loreta Levanauskienė.