Uniformos

1. 1-4 klasių mergaitės dėvi mokyklinius švarkus, sijonus, liemenes arba džemperius, bei polo marškinėlius (baltos arba geltonos spalvos) su mokyklos emblema. Gali pasipuošti kaklo juostele. Dėvimos vienspalvės pėdkelnės arba tamsios spalvos kelnės.

1-4 klasių berniukai dėvi mokyklinius švarkus, liemenes arba džemperius, bei polo marškinėlius (baltos arba geltonos spalvos) su mokyklos emblema ir tamsios spalvos kelnės.

1. 5-8 klasių berniukams – mokykliniai švarkai, liemenės arba džemperiai, bei polo marškinėliai (baltos arba geltonos spalvos) su mokyklos emblema ir tamsios spalvos kelnės.

5-8 klasių mergaitėms – mokyklinis švarkas, sijonas, liemenė arba džemperis, bei polo marškinėliai (baltos arba geltonos spalvos) su mokyklos emblema. Gali pasipuošti kaklo juostele. Dėvimos vienspalvės pėdkelnės arba tamsios spalvos kelnės.

1. Nedėvėti tos pačios avalynės, su kuria sportuojama.

Uniformą įsigyti galima elektroninėje parduotuvėje:  https://e-shop.garlita.lt/

arba atvykus į UAB “Garlita” (Stadiono g. 2, Rinkūnų k., Kauno raj.)

Tel. +370 37 393804

eprekyba@garlita.lt

Darbo laikas: 08:00–17:00 darbo dienomis.