Dienos archyvas: 31 Sau 2019

Lietuvos mokinių atviruko ir plakato konkursas „Kovo 11 – oji“

Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Vinco Kudirkos muziejus jau dešimtą kartą organizuoja mokinių meninės kūrybos konkursą „ Kovo 11 – oji “, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šiemet šiame konkurse dalyvauja ir mūsų mokyklos  4 a, 4 b ir 4 c klasių mokiniai. Mokiniai savo piešiniuose stengėsi atskleisti Kovo 11 – osios prasmę, atspindėti idėjas, susietas su Lietuva, Lietuvos istorija, Lietuvos Nepriklausomybės šimtmečiu. Meniškiausi darbai išsiųsti į Vinco Kudirkos muziejų ir dalyvaus konkurse. Linkime sėkmės !

Aš saugus

2019 metų sausio 31 dieną 5a mokiniai: Martynas Kondratas, Paulius Balčiūnas, Toma Deltuvytytė ir Izabelė Šliaužytė kartu su pedagogu Nerijumi Navicku dalyvavo protų mūšyje ,,Aš saugus‘‘. Renginį organizavo Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Renginio metu netradiciniais metodais buvo patikrintos mokinių žinios apie saugų eismą. Mūsų mokyklos mokiniai užėmė ketvirtą vietą bei gavo diplomus ir organizatorių įsteigtas dovanas. Skaitykite toliau

Aistis Kunigonis moksleivių tiriamųjų darbų konferencijoje „Kauno istorijos akiračiai“

Sausio 31 d. 8a klasės mokinys dalyvavo Vytauto Didžiojo ir Kauno miesto muziejaus organizuotoje moksleivių konferencijoje „Kauno istorijos akiračiai“. Aistis pasirinko temą „Modernizmas Kauno architektūroje“. Labai įdomiai pristatė Kauno pašto, Karo muziejaus, Prisikėlimo bažnyčios, Kauno halės pastatų istorijas. Moksleiviai buvo apdovanoti simbolinėmis Kauno miesto muziejaus dovanomis ir padėkomis.

Aisčiui padėjo ruoštis istorijos mokytoja Justina Vitkutė. Skaitykite toliau