Spalio mėnesį Senamiesčio progimnazijoje daug dėmesio buvo skirta savanorystės ir profesijos pasirinkimo temoms.
Jaunimo organizacijos „Patria“ mentorius Mantas Apneris ir savanorė Greta spalio 17 d. aštuntokams papasakojo apie jaunimo savanorystės galimybes bei naudą visuomenei ir augančiai asmenybei. Mokiniai dalyvavo diskusijoje, dalinosi savo patirtimi, sulaukė atsakymų į jiems rūpimus klausimus.
O spalio 22 d. visi 6-8 klasių mokiniai dalyvavo žurnalo „Reitingai“ vyriausiojo redaktoriaus Gintaro Sarafino paskaitoje „Profesijos pasirinkimas“. Jos metu mokiniai sužinojo apie ugdymą karjerai užsienio šalyse bei Lietuvoje. Sulaukė aktualios informacijos apie pasiruošimą profesinei veiklai mokyklos suole, gavo konkrečių užduočių kiekvienam amžiaus tarpsniui, sužinojo apie puikias mokinių darbo ir savanorystės galimybes.

Belieka tikėtis, kad gautos žinios įkvėps progimnazijos mokinius prasmingai veiklai ir naujiems atradimams.