Vasario 24 ir 25 d. mokykloje įvyko tradicinis protų mūšis „Tėvynės vardas – Lietuva“ 5 ir 7 klasių mokiniams.

Ketvirtadienį pasitikrinti savo žinių apie Lietuvą mokyklos aktų salėje susirinko penktokai. Jiems teko įveikti 3 klausimų turus, kapitonų mūšį, atpažinti žymias asmenybes, atlikti praktinę užduotį apie Lietuvos muziejus. Komandų jėgos buvo apylygės, tačiau pabaigoje išsiveržė į priekį ir protų mūšį laimėjo 5b klasės komanda. Labai nedaug nuo jų atsiliko ir antrąją vietą užėmė 5c klasė, o trečia vieta atiteko 5a klasei.

Penktadienį varžėsi septintokai. Salėje vyravo didžiulis azartas, visos komandos labai stengėsi, todėl prireikė pratęsimo. Jį laimėjo ir nugalėtojais tapo 7c klasės komanda, tik pratęsime nusileido ir antrąją vietą užėmė 7b klasė, o trečia vieta atiteko azartiškai 7a klasės komandai.

Nepaisant protų mūšyje užimtų vietų, visi išėjo nugalėtojais, visi laimėjo naujų žinių ir prasmingai paminėjo gražias valstybės šventes.