„Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamentas prie Krašto apsaugos ministerijos drauge su dienraščiu „Kurier Wileński“ Lietuvos narystės NATO 18-ųjų metinių proga suorganizavo jau tradiciniu tapusį trikalbį  mokinių rašinių konkursą „Mes esame NATO“, kuriame kasmet darniai suskamba Lietuvos jaunosios kartos atstovų, užaugusių jau nepriklausomoje valstybėje, mintys ir samprotavimai apie mūsų narytės NATO reikšmę. Šiemet konkurse mokiniai galėjo pasirinkti vieną iš devynių temų, o geriausių rašinių autorius kovo 25 d. LR krašto apsaugos ministerijoje apdovanojo NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje vadas plk. Peteris Nielsenas. Sveikiname mūsų progimnazijos 8b klasės mokinį Justą Abakevičių, kuris laimėjo antrąją vietą už rašinį anglų kalba. Mokinį ruošė anglų k. mokytoja metodininkė Jolanta Petravičienė.“