Kviečiu visus sportuoti kitaip – žaidžiant įvairius sportinius žaidimus

Visi norime būti stiprūs, vikrūs, ištvermingi, sveiki. Judriųjų žaidimų būrelis – tai puikus būdas ugdyti sveikos ir saugios gyvensenos įgūdžius ir įpročius, suteikti elementarių žinių apie save, sveikatą; skatinti ir palaikyti norą judėti, sudarant sąlygas įgyti įvairios fizinės veiklos patirtį. Per įvairius judrius žaidimus, pavyzdžiui, estafetes, skiepijamos ir tam tikros asmeninės savybės – gebėjimas susikaupti, priimti sprendimus, netgi lavinama atmintis, kartu gerėja ir mokėjimas reikšti savo mintis žodžiu. Judėjimas leidžia geriau pritapti grupėje, lengviau rasti bendrą kalbą su aplinkiniais. Sportu ugdomos ir tokios charakterio savybės kaip disciplinuotumas, pasitikėjimas savimi, savimotyvacija, padeda geriau pažinti save, pamatuoti savo galimybių ribas, taip pat išmokstama kontroliuoti save, savo emocijas. O norint pasiekti maksimalų komandinį rezultatą, daug kas priklauso ir nuo jos narių tarpusavio sutarimo, elgesio. (BŪRELIS NEMOKAMAS)

Būrelis vyks : Antradienį 12.55 – 13.40 val. – 1 klasė

13.50 – 14.35 val. – 2-3 klasė