Subjurus orams 2b klasės vaikai nutarė nevarginti Kalėdų senelio ir jį aplankyti jo namuose. Gruodžio 21 dienos popietę visi išvyko ieškoti Kalėdų senelio. Važiavo ilgai užpustytais slidžiais keliais, per laukus ir miškus. Pavyko rasti tik nuovokaus autobuso vairuotojo dėka.

Visų jau laukė Kaukučiai, jie kūreno krosnį, žaidė su vaikais, priminė Kalėdų papročius, pakvietė nudažyti medinius žirgelius.

Pavėlavęs atvyko ir Senelis. Jis nusivedė vaikus į savo trobelę, kurioje nėra šviesos, tamsoje vaikai gėrė arbatą, vaišinosi sausainiais. Senelis aprodė savo ūkį: avis, kiškius, žąsis, aišku, davė ir dovanų.

Kalėdinę dvasią, kuri vaikučius supo visos viešnagės metu, tikėtina  jie parsivežė namo ir  paskleidė savo namuose.

GRAŽIŲ ŠVENČIŲ.