Birželio 20 d. 5-8 klasių mokiniai, konkursų ir olimpiadų laureatai, vyko į Molėtų kraštą.

Etnokosmologijos muziejuje susipažino su visatos platybėmis, žymiausiais kosmonautais, senovės žmogaus pasaulio suvokimu, žiūrėjo filmą „Nuo mažiausio iki didžiausio“. Vėliau apsilankė etnografinėje sodyboje – dangaus šviesulių stebykloje, kurioje dalyvavo edukacinėje programoje „Saulės ratu“ ir sužinojo apie pirmykščio žmogaus laiko skaičiavimą, dangaus kūnų stebėjimą, gyvenimo planavimą pagal gamtos ritmą, lietuviškus zodiako ženklus.

Kelionėje mokiniai ne tik pasisėmė naujų žinių, bet ir džiaugėsi žaliuojančios gamtos ramybe. Linkime visiems gerai pailsėti, kad kitais mokslo metais pakaktų jėgų siekti naujų aukštumų.