Gerbiamoji Senamiesčio progimnazijos bendruomene,

Šiandien (lapkričio 16 d.), mokinių iniciatyva, vyko simuliacinis žaidimas „LR Seimo rinkimai“ išrink „Aušros“ seimą, kurio metu mokiniai turėjo galimybę susipažinti su rinkimų procedūromis (pristatyti savo programą, agituoti ir kurti rinkiminius plakatus, skatinant balsuoti už iškeltus kandidatus).

Numatytos mokinių iniciatyvos buvo suderintos su atsakingais asmenimis, tačiau keli rinkiminiai plakatai atsirado pačių mokinių iniciatyva, norint išreikšti savo poziciją, demonstruojant demokratijos principus, tačiau su niekuo nesuderinus. Pamačius netinkamo turinio plakatus, jie nedelsiant buvo pašalinti.

Visos Senamiesčio progimnazijos bendruomenės nuoširdžiai atsiprašome dėl susidariusios situacijos ir apgailestaujame, kad buvo neteisingai suprasta žaidimo metu panaudota agitacinė medžiaga. Plakatų kūrėjai paaiškino, kad neturėjo ketinimų įžeisti ar pažeminti progimnazijos vardo ir jos mokinių.

„Aušros“ gimnazijos administracija ir renginio organizatoriai apgailestauja dėl šio nesusipratimo.

Pagarbiai visos bendruomenės vardu

direktorė Nerija Baltrėnienė