Kovo 4 dieną, mokykloje nuvilnijo Kaziuko mugės šurmulys. Koridoriuose nusidriekė prekystalių eilės, kurių gausa linko nuo įvairiausių dirbinių bei gardėsių. Pro šalį nepraeiti kvietė jaunieji amatininkai, kepėjai, pardavėjai. Puikią nuotaiką palaikė skambanti muzika, plačios šypsenos veiduose. Mažieji prekybininkai kūrybingai pasirūpinę prekyvietės įvaizdžiu, išradingai reklamavo savo parduodamas prekes, neapsieita be akcijų bei galimybės derėtis. Kaziuko mugė – lietuvių tradicija, prasminga šventė, skatinanti mokinius nepamiršti tradicijų, o taip pat padedanti ugdyti finansinio raštingumo įgūdžius, pardavimo gudrybių, suvokti produkto išskirtinumo svarbą. Dėkojame visiems išradingiems pardavėjams ir pirkėjams, už bendrystę, puikią nuotaiką, tradicijų puoselėjimą!