Kovo 7 d. penkiolika septintokų komandų varžėsi protų mūšyje „Tėvynės vardas – Lietuva“. Mokiniai pasitikrino Lietuvos istorijos, geografijos, etnografijos, lietuvių kalbos žinias, prisiminė Kaune gyvenusius ir kūrusius žmones. Po trijų turų paaiškėjo protų mūšio nugalėtojai. Jais tapo 7b klasės 1 komanda, kurią sudarė Martynas Šeštokas, Gustas Čepauskis, Ugnius Piskunovas, Naglis Gudžiūnas, Ąžuolas Stanys ir Uosis Pijus Narvydas. Berniukai labai džiaugiasi pergale ir iškovotais prizais. Kovoje dėl antrosios vietos prireikė pratęsimo ir kapitonų dvikovos. Po jos paaiškėjo, kad antrąją vietą iškovojo 7a klasės 1 komanda, kurios nariai buvo Mykolas Šalvaitis, Benas Aleksiūnas, Benediktas Paškevičius, Matas Romas Kupstas, Lukas Šulma ir Vincentas Radzevičius. Trečioji vieta atiteko 7a klasės 3 komandai, į kurią susibūrė Augustinas Subočius, Eglė Vosyliūtė, Deimantė Augonytė, Laura Mecelicaitė, Lili El Acroumy ir Kasparas Juodis.

Nugalėtojai džiaugiasi laimėtais prizais, tačiau didžiausias apdovanojimas atiteko visiems konkurso dalyviams: įgytos naujos žinios praplėtė septintokų akiratį, uždegė norą daugiau pažinti savo šalį, savo akimis pamatyti paminėtas gražias jos vietas.