Kovo 20 dieną visame pasaulyje minima Tarptautinė frankofonijos diena. Kauno Senamiesčio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo kūrybinių darbų konkurso parodoje ,,Mano frankofonijos stilius“, gamino asambliažus, naudojant įvairias tvarumą atitinkančias medžiagas. Konkurso organizatoriai – Kauno savivaldybė administracijos Užsienio ryšių skyrius, Švietimo skyrius, Kauno švietimo inovacijų centras, Kauno miesto dailės mokytojų metodinis būrelis iš daugiau kaip 100 pateiktų kūrybinių darbų atrinko geriausius ir nominacija už ,, kūrybinę raišką“, atiteko 5a klasės mokiniui Pauliui Tarnauskui, nominacija už ,,madą ir estetiką“ atiteko 8c klasės mokinėms Evai Tebėraitei ir Kotrynai Amelia Favcett. Didžiuojamės mokinių pasiekimais! Mokinių kūrybiniai darbai eksponuojami Kauno akropolyje.