Balandžio 22, 25 dienomis 7a, 7b, 5a, 5d klasių mokiniai lankėsi VDU universitete organizuojamose veiklose, kurios buvo skirtos ,,Azijos savaitei“. 7a, 7b, 5d klasių mokiniai dalyvavo reginyje “Japoniškos kaligrafijos dirbtuvėse”. Japoniško klubo “Hasni” nariai pristatė kokie šiuo metu yra naudojami trys skirtingi japoniški rašmenys, demonstravo kaligrafijai reikalingas priemones, padėjo mokiniams sudaryti savo vardus ir juos užrašyti. 5a klasės mokiniai klausėsi ,,Wu Wei“kinų kalbos ir kultūros klubo paskaitos, apie kinų rašto subtilybes bei turėjo galimybę ,,Hallyu“ klubo vedamoje pamokoje išklausyti korėjietiškų posakių pristatymų. Taip pat 5a klasės mokiniai dalyvavo korėjietiškos arbatos ceremonijoje, kurios metu susipažino su korėjietiškos arbatos istorija bei jos ruošimo tradicijomis. Sužinojo kaip paruošti žaliąją arbatą pagal senovinį arbatos ruošimo metodą, mėgavosi arbata iš ,, Jeju“salos.