Balandžio 23 – iąją dieną Kauno Senamiesčio progimnazijoje vyko 5-8 klasių mokiniams skirtas renginys ,,Talentų šou“. Renginio tikslas suteikti galimybę atsiskleisti mokinių talentams, skatinti meninę saviraišką, puoselėti sceninę kultūrą, kūrybiškumą, lavinti išradingumą, orginalių idėjų ieškojimą. Dalyviai savo paruoštus pasirodymo numerius atliko įvairiose srityse: literatūrinės raiškos, šokio, dainavimo, kūrybinių vaidmenų, muzikinių instrumentų, meninės gimnastikos pasirodymuose. Mokiniai varžėsi dėl 6 paskirtų nominacijų: ,,Metų sportinis proveržis“, ,,Publikos numylėtinis“, ,,Nuotaikingiausias pasirodymas“, nominacija ,,Už orginalią temos interpretaciją“, ,,Įdomiausia muzikinė improvizacija“, nominacija ,,Už kūrybiškumą ir meninę raišką“. Džiaugiamės , jog visi renginio dalyviai kruopščiai ruošėsi, negailėdami laiko, pastangų, didžiuojamės, kad mokykloje turime tiek daug gabių ir talentingų mokinių! Tikimės, jog šio renginio pradžia pataps gilia kasmetine tradicija, sparčiame mokyklos gyvenimo apsuptyje.