Gegužės 17 d. 1a ir 2c klasių mokiniai vyko į Pašilių stumbryną. Iš arti stebėjo, kaip stumbrai maitinasi, ilsisi saulės atokaitoje. Ekskursijos vadovas supažindino su europinių stumbrų gyvenimu, papasakojo, kodėl jie įrašyti į Raudonąją knygą.

Upytės Linų muziejuje, kuris įsikūręs senoviniame malūne, mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Lino kelias“ – susipažino, kaip lietuviai linus augino, braukė, šukavo, kokias drobes audė.

Kėdainiuose ekskursijos vadovė papasakojo, kaip į Lietuvą atkeliavo bulvės, o vaikai turėjo atspėti, kokiais bulvių patiekalais juos vaišins.

Čia labai įdomi pasaulio pažinimo pamoka, tiek daug sužinojome, – kelionės pabaigoje džiaugėsi vaikai.

Kelionėje įgytos žinios atmintyje išliks ilgai, nes primins maloniai praleistą dieną.