Šiemet progimnazija džiaugiasi dideliu būriu puikiai besimokančių ir mokyklos vardą garsinančių mokinių. Vyresnieji vyko į Šiaulius , o 1-4 klasių mokiniai birželio 4 dieną keliavo į Anykščius.

Anykščiuose pasivaikščiojome Lajų taku, grožėjomės Anykščių šilelio didybe. Visi kartu apglėbėme Puntuko akmenį. Pasigrožėję vaizdais, išsakę savo norus šventiesiems ąžuolams,  pasukome prie Liudiškių piliakalnio. Nors laiptelių nesuskaičiavome, bet į kalną užlipome. Čia prisiminėme Jono Biliūno apysaką  „Laimės žiburys“ ir aplankėme rašytojo kapą.

Pasistiprinę ir pailsėję vykome į Siauruko muziejų. Čia stoties viršininkas mums parodė savo kabinetą ir stoties laukiamąjį. Nustebino senasis geležinkelininkų  „mobilusis“  telefonas – kaip sunku buvo juo skambinti. Tekdavo įsilipti į stulpą, kad galėtum paskambinti. Viską apžiūrėję patraukėme prie garvežių ir  vagonų. Galėjome pasivėžinti rankine drezina. Kelionė buvo linksma ir įdomi.