Baigėsi pirmų klasių mokinių respublikinė paroda – konkursas „ LANGUOTOS KALĖDOS “, kurį organizavo Vilniaus Antakalnio progimnazija. Šiuo konkursu buvo siekiama skatinti mokinius techniškai tvarkingai atlikti darbą, puoselėti saviraišką ir ugdyti kūrybinius bei meninius sugebėjimus.

Mažiausieji mokinukai languotame dvilapyje vaizdavo kalėdinius vaizdus: egles, kalėdinius žaisliukus, elnius, žvaigždes, snaiges, dovanas, besmegenius ir t.t. Iš viso buvo atsiųsti 79 darbai, iš kurių konkurso komisija išrinko 16 laimėtojų. Renkant nugalėtojus buvo atsižvelgta į šiuos kriterijus: temos atitikimą, darbo originalumą, estetinį vaizdą bei unikalumą.

Respublikinės parodos konkurso nugalėtojais tapo ir mūsų mokyklos 1c klasės mokiniai Elzė Andrulevičiūtė ir Matas Sabastijauskas. Sveikiname ir džiaugiamės jų sėkme!