Dienos archyvas: 1 Bir 2020

SVEIKINAME !

Mūsų  progimnazijos mokiniai tradiciškai dalyvauja respublikiniuose konkursuose „Tavo žvigsnis“ ir „Kalbų kengūra“

Sveikiname progimnazijos jaunuosius vertėjus, kurie dalyvavo 2020 metų „Tavo žvilgsnis“ respublikiniame projekte!

Diplomus  už labai gerai atliktą vertimą iš rusų k. į lietuvių k. gavo Grantas Raškevičius  (8a kl.) ir  Kamilė Kunigauskaitė (8a kl.) (mokinius ruošė  mokytoja Nina Fedotova),  Karolina Liulytė (8b kl.)  (mokinę ruošė mokytoja Natalija Kliorienė).

Džiaugiamės,  kad konkurse „Kalbų kengūra“ dalyvavo nemažai mokinių, kurie galėjo praktiškai pritaikyti savo užsienio kalbų žinias.

Sveikiname anglų „Kalbos kengūros“ nugalėtojus! Skaitykite toliau

Sveikiname nugalėtojus!

Gegužės paskutinę savaitę mūsų progimnazijoje   vyko antrosios užsienio (rusų) kalbos dailyraščio konkursas, kuriame  tradiciškai dalyvauja 6-tų klasių mokiniai. Šiais metais konkursas vyko nuotoliniu būdu. Laureatais tapo – Silvija Lažauskaitė ( 6a kl. mokinė, parengė mokytoja N. Kliorienė), Andrea Afanasjeva (6b kl. mokinė, parengė mokytoja R. Pabedinskaitė),  Gerda Škėmaitė ( 6c kl. mokinė, parengė mokytoja N. Fedotova).

Sveikiname nugalėtojus!