Paskutinę mokslo metų dieną, birželio 23 –iąją, atsisveikinome su progimnazijos aštuntokais. Jiems buvo įteikti pagrindinio ugdymo baigimo pažymėjimai. Mokiniams sėkmės linkėjo progimnazijos direktorė L. Levanauskienė, klasių auklėtojos D. Mikučionienė (8a), J. Petravičienė (8b) ir R. Skirgailienė (8c). Pirmuosius metus mokykloje priminė pradinių klasių mokytoja O. Rudžionienė. Tėvelių vardu visiems padėkojo mokyklos tarybos pirmininkė E. Ranusienė. O mokytoja D. Martyncevienė mokinius palydėjo savo eiliuota paskutine lietuvių kalbos pamoka šioje progimnazijoje. Naujiems penktokams mokiniai paliko po laišką su patarimais ir pasakojimais apie šią mokyklą. Vaikystė baigėsi. Linkime nuostabaus ir įspūdingo  jaunystės etapo!