Gruodžio 12 d.  2a, 2b, 3b ir 3c klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Sferinis kinas – mobilusis planetariumas“. Mokiniai, žiūrėdami mokomuosius filmus 360° kampo formatu, pasinėrė į virtualią tikrovę, skrido į nesibaigiančias kosmoso platybes, nėrė į vandenyno gelmes, o svarbiausia – pasijuto tikrais neįtikėtinų įvykių dalyviais! Kiekviena klasė pasirinko, ką norėtų pamatyti: vieni pasirinko temą apie kosmosą ir krintančias žvaigždes, kiti – stebėjo šiaurės pašvaistes, vandenynų gyventojus.

Sferinio kino seansas tapo netradicine pamoka, kurios metu vaikai susipažino su kitomis pasaulio šalimis, žemynais, planetomis, pasaulio stebuklais, vandens ir žemės gyventojais, kosmoso reiškiniais. Pamokos neįprastoje aplinkoje plečia kultūrinį akiratį, žadina vaikų pastabumą, jautrumą, kūrybiškumą, didina mokymosi motyvaciją ir teikia pasaulio pažinimo džiaugsmą.