Gruodžio 6 d. Kauno policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Darius Joneikis, 3-5 klasių mokiniams pasakojo apie pirotechniką. Mokiniai sužinojo,  kad nemažai žmonių naudoja pirotechnikos priemones ne pagal paskirtį, nesilaikydami instrukcijos, kuri yra ant kiekvienos pirotechnikos priemonės, arba naudoja savadarbius ar nesertifikuotus gaminius, patiria įvairias traumas, nudegimus. Mokiniai žiūrėjo prevencinį filmą, kuriame buvo demonstruojami realiai įvykę pirotechnikos gaminių, bengališkųjų ugnelių naudojimo atvejai, kuomet vaikai patyrė sunkių galvos, veido, rankų sužalojimų, nudegimų. Pareigūnas mokiniams priminė, kad progimnazijos  teritorijoje pirotechnikos gaminių naudojimas yra griežtai draudžiamas, išaiškino atsakomybę už pirotechnikos gaminių naudojimą, platinimą.