Kauno miesto savivaldybėje ir susitikimas su meru 8 c klasė dalyvavo edukacijoje “Kaip valdomas miestas?”, kurią vedė Eglė Andriuškienė. Mokiniams buvo pristatyta kokias problemas gyventojai gali spręsti savivaldybėje, kaip jos klasifikuojamos. Mokiniai lankėsi Mažojoje ir Didžiojoje susirinkimų salėse, aiškinosi darbo funkcijų ir atsakomybių skirtumus tarp tarybos narių bei savivaldybės administracijos darbuotojų.  Laukiamiausia edukacijos dalimi tapo susitikimas su Kauno miesto ilgamečiu meru – Visvaldu Matijošaičiu. Meras domėjosi mokinių pomėgiais, kokį Kauną jie mato ir kokio norėtų. Kaunas šį savaitgalį švęs savo gimtadienį, tad meras ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Andriuškienė kvietė vaikus ir jų šeimas dalyvauti Kauno dienų renginiuose ir koncertuose.