1a, 1b, 1c, 1d, 3a ir 4c klasių mokiniai vasario mėnesį dalyvauja Tarptautiniame pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurse ,,Per pasaulį su lietuvišku eilėraščiu“. Šis konkursas paskatino mokinius susidraugauti su poezija. Vaikai skaitė lietuvių poetų eilėraščius, išsirinko labiausiai patikusį ir nurašė dailyraščiu bei iliustravo. Su savo darbais konkurse dalyvauja: Lėja Agnietė Galinytė 1a kl., Emilija Kulakovaitė 1a kl., Aurėja Petkevičiūtė 1b kl., Ieva Pašukonytė 1b kl., Gabija Šulčiūtė 1c kl., Matėja Šumskaitė 1c kl., Vincentas Knystautas 1d kl., Emilis Šmuilys 3a kl., Gabrielė Šimkutė 3a kl., Goda Kalvaitytė 3a kl., Elija Klimkevičiūtė 3a kl., Goda Aleknaitė 4c kl., Kotryna Gustaitytė 4c kl., Patricija Petraitytė 4c kl., Adomas Cikanavičius 4c kl., Klaudija Tautkutė 4c kl., Patricija Volbikaitė 4c kl.