Minint Lietuvos valstybės  atkūrimo dieną Kauno Senamiesčio progimnazijos 5a klasės mokiniai ir klasės vadovė V. J. organizavo pilietinę akciją „Vasario 16 –ta – Lietuvos valstybės atkūrimo diena“.

Mokiniai, rankose laikydami mažas trispalves vėliavėles, su pakilia nuotaika,  ėjo per Laisvės alėją į Vytauto Didžiojo Karo muziejaus kiemelį prie paminklo Lietuvos patriarchui Jonui Basanavičiui.

Prie paminklo Nepriklausomybės akto signatarui,  mokiniai ir klasės vadovė kalbėjo apie vasario 16 –tos akto reikšmę tautos istorijai. Joris pasakojo, kuo svarbi Vasario 16 –ta Lietuvai, Austėja kalbėjo apie Joną Basanavičių, o Adomas iškilmingai perskaitė 1918 m. vasario 16-tos dienos Nepriklausomybės aktą. Mokiniai uždegė atminimo žvakeles ir tylos minute pagerbė Nepriklausomybės akto signatarus.

Taip pat mokiniai pagerbė žuvusių už Lietuvos laisvę atminimą prie paminklų „Žuvusiems už Lietuvos laisvę“ bei „Nežinomo kareivio kapo“

5a klasės vadovė