Besibaigiant lietuvių kalbos mėnesiui, visi progimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo dailyraščio konkurse. Visi mokiniai labai stengdamiesi dailyraščiu rašė eilėraštį, o gražiausius darbus vertino komisija ir išrinko dailiausiai rašančius mokinius. Gražiausiai rašančia penktoke išrinkta Medeina Kaluževičiūtė (5c), antroji vieta atiteko Deimantei Zigmantaitei (5d), trečioji vieta skirta dviem penktokams – Danielė Deltuvytytei (5c) ir Tajui Skužinskui (5b). Šeštokų grupėje gražiausiai rašančia mokine pripažinta Luka Valickaitė (6d), antroji vieta paskirta Ievai Televičiūtei (6d), trečioji vieta skirta net dviem klasės draugams – Samy Amin (6a) ir Elzei Venckutei (6a). Gražiausiu darbu septintokų grupėje išrinktas Godos Plioplytės (7a) dailyraštis, antrąją vietą užėmė Augustė Krikščiūnaitė (7a), o trečiąją Gabija Lazauskaitė (7a).Aštuntų klasių grupėje gražiausiai rašo Eva Kaminskaitė (8a), antroji vieta skirta Monikai Maštaraitei (8c), o trečioji vieta Nojui Bajarskui (8b). Džiaugiamės gražiais mokinių darbais ir sveikiname nugalėtojus.

Organizatoriai