Šiais mokslo metais Kauno Senamiesčio progimnazijos mokiniai užaugino gausų pasiekimų derlių: laimėta daug respublikinių ir miesto konkursų, olimpiadų, nemažai mokinių pasiekė aukščiausių mokymosi rezultatų.

Todėl gegužės 15 d. mokykloje surengta Padėkos diena, kurios metu apdovanoti geriausiai besimokantys, mokyklą garsinantys mokiniai ir mokytojams talkinantys aktyvūs tėvai. Pasiekimai džiugina, o kad šventė būtų dar smagesnė, ją papildė mokyklos meno kolektyvų pasirodymai. Scenoje grakščiai pleveno baleto studijos mažosios balerinos, parengtos vadovės Silverijos Gusaitės. Smagiomis dainelėmis džiugino Jovitos Murauskaitės-Pavlikovičienės vadovaujamas mokyklos pop choras „Natelė“. Gausus būrys dainininkų ir muzikantų, parengtų muzikos mokytojų Giedrės ir Dainiaus Druskių, savo atliekamais kūriniais palietė kiekvieno žiūrovo širdį. Šiltų žodžių susirinkusiesiems negailėjo progimnazijos direktorė Gita Levickienė, pavaduotojai ugdymui Heldorida Giraitienė ir Aurimas Bušmanas bei jaunieji šventės vedėjai Simona Nesteckytė ir Titas Beržinis.

Nuoširdi padėka kiekvienam – dideliam ir mažam – nuoširdžiu darbu garsinančiam mūsų mokyklą.