Lapkričio 22 d. Kauno  VDU ,,Rasos“ gimnaijoje vyko 8-9 klasių mokinių užsienio (rusų) kalbos  konkursas ,,Myliu Lietuvą“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti. Konkurse dalyvavo 20  komandų. Kauno Senamiesčio progimnazijos  aštuntųjų klasių mokinių komanda laimėjo III vietą. Sveikiname 8b kl. mokinę Ema Būdaitę, 8c kl. mokinę Aušrą Babraitytę ir  8c kl. mokinį Matą Kurą. Kiekviena komanda turėjo atlikti 4 užduotis:  „Prie Lietuvos žemėlapio“,  dalyvauti viktorinoje „Ką žinai apie Lietuvą“, atlikti užduotį „Atspėk žodį“, parašyti „Draugystės“ diktantą ir  pristatyti namų darbus „Mano mokykla“. Dėkojame  8c klasės mokiniams   Andriui Pagodinui ir Liutaurui Vaičiuliui, kurie padėjo mūsų komandai  sukurti  puikias pristatymo skaidres. Komandą  konkursui ruošė rusų kalbos mokytojos Natalija Kliorienė ir Nina Fedotova.