Sakoma, kad Kalėdos – šeimos šventė. Todėl 7c klasės mokiniai šios šventės laukė kartu su šeimos nariais ir gruodžio 21 dieną surengė klasės bendruomenės vakaronę.

Jos metu mokiniai pateikė tėvams savo paruoštas užduotis: ,,Kas dėžėje?‘‘, ,,Faktai apie mane‘‘, „Atspėkite ištrauką“. O tėvai, broliai ir sesės į vakaronę taip pat ne tuščiomis atėjo, o atsinešė parengtų užduočių: maisto degustaciją, kurios metu mokiniai užrištomis akimis spėliojo, koks maistas yra jiems patiekiamas; žaidimą ,,Raidės‘‘, kurio metu ant mokinių nugarų buvo priklijuota po raidę ir visi turėdavo kuo greičiau sustoti taip, kad sudarytų atsakymą į pateiktą klausimą; ,,Dovanų pakavimą‘‘, kai mėtant kauliukus pakuojama dovana. O pabaigoje laukė saldūs burtai ateinantiems metams.

Mokiniai besibaigiant vakaronei padėkojo savo šeimos nariams už praėjusius laimingus metus. Viso renginio metu skambėjo juokas ir vyravo puiki nuotaika. Smagiai pasilinksminę visi išskubėjo švęsti didžiųjų metų švenčių.

Miglė Cirulytė, 7c