Vasario 22 dieną mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo edukacinėje nuotolinėje pamokoje ,,Pasivaikščiojimas su dinozaurais“, kurią organizavo Šiaulių techninės kūrybos centras.

Į edukaciją jungėmės atskiromis klasėmis – 1 a ir mokytoja Odeta, 2 c ir mokytoja Rasa, 3a ir mokytoja Eglė, 3b ir mokytoja Jolanta, 3c ir mokytoja Loreta.

Edukacinė pamoka buvo sudaryta iš dviejų dalių: pirmoje – vaikai klausėsi ir stebėjo pateikiamą informaciją apie dinozaurus. Po to dalyvavo viktorinoje, kurios metu galėjo pasitikrinti savo žinias – ką įsiminė ir sužinojo šios pamokos metu. Antroje edukacijos dalyje, vyko praktinis darbas. Buvome iš anksto pasiruošę reikiamas priemones, todėl mokiniai greitai pasirinko sau tinkamas. Visi mokėsi pagaminti dinozaurą, jį papuošti, galėjo sugalvoti jam vardą. Darbeliais papuošėme savo klases. Buvo įdomu ir smagu.