Balandžio 4 d. 1a, 2c, 3a ir 3c klasių mokiniai dalyvavo Ebru edukacijoje „Tarp kultūrų tradicijų, kūrybos ir modernumo“ Mokiniai susipažino su moderniomis komunikacijos priemonėmis, skirtingų kultūrų meno paveldu, suderino neįprastą, tūkstančius metų gyvuojančią techniką – tapybą ant vandens ir socialinių įgūdžių lavinimą. Pažino kitų šalių kultūros formas, palygino jas su Lietuvos tautodailės elementais, liejo spalvas ir maišė jas tam tikrais pagaliukais. Sukūrė keturis A6 formato paveikslėlius su skirtingais, originaliais nepasikartojančiais raštais, spalviškumu, ornamentais, gamtos elementais, kurie buvo perkelti ant popieriaus lapų. Ši edukacija veikė kaip tam tikra kūrybinė meditacija. Edukacijos metu vykdoma veikla ugdė moksleivių kūrybiškumą, suteikė progą išlaisvinti emocijas.