Mokslo metų pabaiga – puikus metas praktikoje pritaikyti įgytas žinias ar praplėsti savo akiratį ugdantis netradicinėje aplinkoje.

Todėl 7a, 7c ir 8a klasės mokiniai su klasių vadovėmis birželio 9-10 d. vyko į Estiją. Kelionės metu vaikai papildė istorijos, geografijos, fizikos, gamtos, užsienio kalbų žinias, prisiminė Baltijos kelią. Mokiniai aplankė du didžiausius Estijos miestus – Taliną ir Tartu. Smagiai praleido laiką „Ahha“ mokslo centre, kur galėjo atlikti įvairių bandymų, geriau suprasti fizikos dėsnius, patyrinėti anatomiją. Taline mokiniai susipažino su Estijos sostinės istorija, geografine padėtimi, architektūra ir kitomis įdomybėmis.

Grįžtant namo autobusas skambėjo nuo „Žalgirio“ fanų šūksnių. Kelionės metu vaikai stebėjo LKL finalą ir palaikė savo mylimą komandą, sulaukę pergalės dainavo „Žalgirio“ komandą šlovinančias dainas.

Vėlų vakarą puikiai nusiteikę, smagiai ir prasmingai praleidę laiką keliautojai sugrįžo į auksinio krepšinio miestą.