Per pamokas išmokę svarbiausius lietuvių literatūros istorijos faktus, birželio 8 d. 6b klasės mokiniai apsilankė Maironio lietuvių literatūros muziejuje, kur galėjo žinias įtvirtinti netradicinėje mokymosi aplinkoje.

Modernioje ekspozicijoje vaikai pasikartojo ir įsivertino savo žinias. Mokytis nebuvo nuobodu, nes buvo galima naudotis modernia ekspozicija, sukurtais filmais ir informacijos terminalais. Taip pat buvo galima pažaisti ir kompiuterinius žaidimus, padedančius suprasti raštijos istoriją. Mokiniai atliko mokytojos Daivos Martyncevienės parengtas užduotis ir pasitikrino savo žinias.

Kitą dieną jie ir vėl keliavo į tą patį muziejų. Šįkart susipažinti su iškilaus poeto Maironio gyvenimu ir kūryba. Svarbiausius gyvenimo faktus apie jį sužinoję per pamokas, muziejuje mokiniai praplėtė savo žinias dalyvaudami edukacinėje programoje Maironio memorialiniame bute.

Kai klasėse išsėdėti darosi vis sunkiau, mokymasis netradicinėje aplinkoje yra puikus pasirinkimas.