7c klasės mokiniai su auklėtoja Daiva Butkevičiene apsilankė nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje ir stebėjo virtualios realybės filmą: „Angelų takais“. Skambant M. K. Čiurlionio ir Mindaugo Urbaičio muzikai, viena mokinių grupė pasinėrė į M. K. Čiurlionio kūrybos virtualią kelionę. Mokiniai susipažino su 60 – dešimčia dailininko paveikslų. Viso filmo metu aplinka reagavo į žiūrovo žvilgsnį, judesį. Ji keitėsi ir dalyviai turėjo galimybę iš labai arti susipažinti su paveikslų veikėjais bei patirti juose vaizduojamą pasaulį. Kita mokinių grupė susipažino su M. K. Čiurlionio paveikslų ekspozicija. Buvo įdomu išgirsti ir patiems pabandyti suprasti simbolinę paveikslų kalbą. Vėliau mokiniai rašė laiškus, naudodami paties menininko sukurtą kalbą – užkoduotus simbolius.