Kovo 1d. Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-tosios salėje vyko nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ II turas, kuriame dalyvavo Kauno Senamiesčio progimnazijos 8a klasės mokinė Eva Kaminskaitė.

Konkurso tikslas – kiekvieną lietuvį paskatinti prasmingai paminėti atkurtą Lietuvos Nepriklausomybę, žadinti nuolatinį domėjimąsi Lietuvos istorija ir pasididžiavimą ja. Į konkursą buvo pakviesti mokiniai, kurie savo mokyklose, vykusiame konkurso I ture, surinko daugiausia taškų. Dalyviai ne tik dalyvavo konkurse, bet laukdami rezultatų turėjo ekskursiją po Seimo rūmus, apžiūrėjo ekspozicijas.

Eva sako, kad dalyvavimas konkurse, jai buvo nauja patirtis, įgūdžiai, pagilintos istorinės žinios.

Džiaugiamės, kad Eva domisi Lietuvos istorija, kad atstovavo mūsų progimnaziją nacionaliniame konkurse. Dėkojame Evos tėvams, jog palydėjo mokinę į konkursą.

Didžiuokimės savo tautos istorija, puoselėkime jos tradicijas, mylėkime savo kraštą! Istorijos mokytoja, Vaida Juškienė