Vasario 27 d. Senamiesčio progimnazijoje įvyko meninio skaitymo konkursas. Dvylika 5-8 kl. jaunųjų žodžio puoselėtojų skaitė poetų eiles, lietuvių rašytojų kūrinių ištraukas. Įtaigiu žodžiu, emocija sužavėjo ir I vietą laimėjo 5a klasės mokinė Dovilė Varnaitė, II vieta skirta 6a klasės mokinei Elzei Venckutei, o III  vieta atiteko 5a klasės mokiniui Adomui Razlevičiui.

Kovo 5 d. Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje vykusiame Kauno miesto moksleivių meninio skaitymo konkurse mūsų progimnazijai atstovavo Dovilė Varnaitė, skaičiusi pavasariška nuotaika dvelkiantį Daivos Čepauskaitės eilėraštį „Kačiukai“.  Vertinimo komisija negailėjo teigiamų įvertinimų ir šiltų žodžių. Dovilė buvo apdovanota padėkos raštu.

Džiaugiamės, kad turime  talentingų mokinių, mylinčių grožinę literatūrą, puoselėjančių meninį žodį.