Vanduo yra vertingiausias gamtos išteklius, o žmonėms ir gyvūnams jis yra maisto, švaros, sveikatos, energijos šaltinis. Norint, kad žmogus jaustūsi gerai, būtų sveikas ir kupinas energijos itin svarbu palaikyti skysčių pusiausvyrą organizme.

Kovo 22 d. visame pasaulyje minima Pasaulinė vandens diena, kurios tikslas – skatinti kiekvieno sąmoningą požiūrį į didžiulę vandens svarbą!

Vandens dienos proga 2b klasės mokiniai su mokytoja Diana pagamino skanius vandens lašelius su sveikais pagardais.

Minint Pasaulinę vandens dieną pertraukų metu Senamiesčio progimnazijoje mokiniams buvo siūloma gerti paskanintą vandenį – su įvairiais sveikais pagardais – obuoliais, agurkais, cukinijomis, apelsinais. Mokiniai aktyviai skanavo ir diskutavo, kuris vanduo skanesnis. Ir vieningai nutarė, kad vanduo pats sveikiausias gėrimas..

Vertinkime ir tausokime vandenį!